Սամվել Դանիելյանն արդեն իր աշխատասենյակում է. Կարծում եմ, իրավիճակը մոտ օրերս կհարթվի
Հայաստանի Արյունաբանական կենտրոնի տնօրենի ժամանակավոր պաշտոնակատար Սամվել Դանիելյանն արդեն իր աշխատասենյակում է:
Հիշեցնենք, որ առավոտից Կենտրոնի աշխատակիցները փակել էին բուժհաստատության մուտքը՝ վշտացած այն հանգամանքով, որ ղեկավարի փոփոխության հարցով իրենց հետ չեն խորհրդակցել: Ավելին կողպված էր նաեւ տնօրենի աշխատասենյակը:
Ինչպես NEWS.am Medicine-ի թղթակցի հետ զրույցում ասաց Սամվել Դանիելյանը, ավելի ուշ եկել է արդեն նախկին տնօրեն Սմբատ Դաղբաշյանը, իրենք միասին զրուցել են աշխատակիցների հետ, ինչպես պահանջվում էր՝ ընդունում-հանձնում կատարելիս, եւ ինքը հույս ունի, որ մոտ օրերս իրավիճակը կհարթվի:

Самвел Даниелян уже в своем кабинете: Надеюсь, ситуация будет урегулирована в ближайшие дни
Временно исполняющий обязанности директора Гематологического центра Армении Самвел Даниелян уже в своем кабинете.
Напомним, что с утра сотрудники центра закрыли вход в медучреждение, огорченные тем, что по вопросу смены руководителя с ними не посоветовались. Более того, закрытым оказался кабинет директора.
Как сообщил в беседе с корреспондентом NEWS.am Medicine Самвел Даниелян, позже пришел уже бывший директор Смбат Дагбашян, они вместе побеседовали с сотрудниками, как и полагается при приеме-сдаче, и он надеется, что ситуация будет урегулирована в ближайшие дни.