40 աղջկա հետ կենակցած տղան խոստովանել է, որ իր սեռական օրգանները երբեք չի լվացել
Զակ անունով 24-ամյա տղան պնդում է, որ սեռական կյանքով է ապրում արդեն մի քանի տարի եւ այդ տարիներին կենակցել է 40 աղջկա հետ, սակայն մինչեւ վերջերս չգիտեր, որ սեռական օրգաններն անհրաժեշտ է լվանալ, այն էլ՝ պարբերաբար:
Զակը դիմել է The Sex Clinic շոուի մասնագետներին՝ գանգատվելով, որ վերջին սեռական գործողության ժամանակ առնանդամը «դավաճանել» է, եւ ինքը չի կարողացել օրգազմի հասնել: Տղային նաեւ արդեն 6 ամիս շարունակ անհանգստացրել է սեռական օրգանների շրջանում տհաճ զգացողությունը եւ գրգռվածությունը, ինչպես նաեւ տհաճ հոտը: Զակը նաեւ նշել է, որ ծայրային թլիպը չափազանց զգայուն է դարձել եւ ասես իր առնանդամը սեղմել է: Նա անգամ ենթադրել է, թե առնանդամը շարունակել է մեծանալ, իսկ ծայրային թլիպը չի աճել, եւ հենց դա էր իր տարօրինակ զգացողությունների պատճառը:
Զակին զննած բժիշկ Նաոմին զարմանքով հայտնաբերել է, որ նրա առնանդամի գլխիկի վրա հավաքվել է ահռելի քանակությամբ սմեգմա՝ մաշկի մեռած բջիջների, ճարպի եւ խոնավության խառնուրդ: Ավելին՝ տղայի մոտ առկա էր հիվանդությունների մի ամբողջ փունջ, որոնք փոխանցվում են սեռական ճանապարհով:
Զարմացած բժիշկը, տեսնելով, թե ինչ վիճակում են Զակի սեռական օրգանները եւ որքան ուժեղ հոտ էին արձակում, հարցրել է, թե որքան հաճախ է լվացվել: Տղան խոստովանել է, որ երբեմն լվացել է ամորձապարկը, բայց չգիտեր, որ անհրաժեշտ է մաքրել նաեւ առնանդամի գլխիկը՝ հետ քաշելով ծայրային թլիպը:

24-year-old who claims to have slept with 40 women tells doctors investigating his foul smell he 'didn't know he was supposed to wash it'
February 7, 2019  23:48
A 24-year-old bartender has admitted to never cleaning his penis.
The man - known only as Zach - claims to have girls 'throwing themselves at him' and has bedded '40 lasses'.
Despite having sex for years, Zach visited Dr Naomi Sutton - of E4's hit show The Sex Clinic - after feeling his penis had 'failed him' when he became unable to 'finish' due to his foreskin being too tight.
He even thought his penis may still be growing - with his foreskin being unable to keep up.
But an examination by Dr Naomi revealed Zach had a serious case of smegma - build up of dead skin, oil and moisture - which was making his foreskin too sensitive to pull back.
Zach - who also admitted to having a host of STIs - told the medic he was unaware he was meant to clean down below.
Zach visited the clinic complaining of having a 'nasty smell', as well as pain and irritation at the tip of his penis, for the past six-to-nine months.
He first met with nurse Sarah, who he told that after intercourse, he has to 'untuck' his foreskin from behind his shaft.
Although sometimes easy, Zach added he would spend days trying to position his foreskin back into place.
When he questioned whether his penis was enlarging, Sarah said: 'I think you've stopped growing now babe'.
Sarah then passed Zach over to Dr Naomi, who tried to examine his penis, however, this was causing him too much pain.
Zach was eventually forced to take matters into his own hands, but was still only able to pull his foreskin back some of the way and admitted to never being able to completely retract it.
Once diagnosed with smegma, Sarah asked Zach how often he washes 'down there'.
Zach said he cleans the shaft of his penis and his testicles but worries beneath the foreskin is too sensitive for him to scrub with a 'flannel and some soap'.
As parting wisdom, Sarah said: 'If you take nothing away today, just this, wash your penis darling'.
Zach claims no one has ever told him to pull back his foreskin and wash beneath it.
But he is determined to practice better genital hygiene going forward.
But Zach is no stranger to problems down below, with him also admitting to having previously had 'the clap' and catching 'gonorrhoea from some lass'.