MedMeet2025 առողջապահական ցուցահանդեսն այցելելու համար քաղաքացիներին կտրամադրվի անվճար տրանսպորտ
Սեպտեմբերի 19, 20 և 21-ին Հանրապետության Հրապարակից դեպի Meridian Expo կենտրոն կգործեն անվճար փոխադրամիջոցներ։ Տրանսպորտը կշարժվի ժամը մեկ, սկսած առավոտյան ժամը 10:00-ից։
Հիշեցնենք, որ սեպտեմբերի 19-21–ը Meridian Expo կենտրոնում տեղի կունենա MedMeet2025 առողջապահական ցուցահանդեսը, որին մասնակցում են մեծ թվով բժշկական կենտրոններ, դեղագործական ընկերություններ, խորհրդատվական և այլ կազմակերպություններ, որոնք այսպես թե այնպես առնչվում են բժշկությանն և առողջության պահպանմանը։ Ցուցահանդեսի ընթացքում տեղի կունենան միջազգային գիտաժողովներ, բաց դասեր, տարբեր այլ միջոցառումներ։
Այցելուները հնարավորություն կունենան ստանալ անվճար բժշկական խորհրդատվություն և հետազոտությունների համար հատուկ պայմաններ։

Для посещения выставки MedMeet2025 гражданам будет предоставлен бесплатный транспорт
19, 20 и 21 сентября от площади Республики до центра Meridian Expo будут курсировать бесплатные автобусы. Транспорт будет отправляться каждый час, начиная с 10:00 утра.
Напомним, что 19–21 сентября в центре Meridian Expo пройдет выставка здравоохранения MedMeet2025, в которой примут участие многочисленные медицинские центры, фармацевтические компании, консалтинговые и другие организации, так или иначе связанные с медициной и охраной здоровья.
В рамках выставки состоятся международные конференции, открытые уроки и различные другие мероприятия.
Посетители смогут получить бесплатные медицинские консультации, а также воспользоваться специальными условиями для прохождения обследований.