MedMeet2025 առողջապահական ցուցահանդեսն այցելելու համար քաղաքացիներին կտրամադրվի անվճար տրանսպորտ
Սեպտեմբերի 19, 20 և 21-ին Հանրապետության Հրապարակից դեպի Meridian Expo կենտրոն կգործեն անվճար փոխադրամիջոցներ։ Տրանսպորտը կշարժվի ժամը մեկ, սկսած առավոտյան ժամը 10:00-ից։
Հիշեցնենք, որ սեպտեմբերի 19-21–ը Meridian Expo կենտրոնում տեղի կունենա MedMeet2025 առողջապահական ցուցահանդեսը, որին մասնակցում են մեծ թվով բժշկական կենտրոններ, դեղագործական ընկերություններ, խորհրդատվական և այլ կազմակերպություններ, որոնք այսպես թե այնպես առնչվում են բժշկությանն և առողջության պահպանմանը։ Ցուցահանդեսի ընթացքում տեղի կունենան միջազգային գիտաժողովներ, բաց դասեր, տարբեր այլ միջոցառումներ։
Այցելուները հնարավորություն կունենան ստանալ անվճար բժշկական խորհրդատվություն և հետազոտությունների համար հատուկ պայմաններ։

Free transportation to be provided with to visit MedMeet2025 healthcare exhibition in Yerevan
On Friday, Saturday and Sunday, free transportation will operate from Yerevan Republic Square to the Meridian Expo Center to visit the MedMeet2025 healthcare exhibition.
This transportation will run once an hour, starting at 10am.
On Friday, Saturday and Sunday, the MedMeet2025 healthcare exhibition will be held at the Meridian Expo Center, and it will bring together a large number of medical centers, pharmaceutical companies, consulting and other organizations that are s related to medicine and health care.
International forums, open classes, and various other events will be held during the exhibition.
Also, visitors will have the opportunity to receive free medical consultations and special conditions for research.