Առողջապահության ոլորտում կոռուպցիոն դրսեւորումների մասին կարելի է հայտնել հատուկ էլեկտրոնային հասցեով
22 մայիսի, 2018  10:53
Բոլոր ֆիզիկական եւ իրավաբանական անձինք, ովքեր առնչվել են կամ այսուհետ կառնչվեն կոռուպցիոն որեւէ դրսեւորման հետ առողջապահության նախարարության կամ դրա ենթակայության տակ գտնվող կառույցների կողմից կատարվող գնումների, մրցույթների, լիցենզավորման եւ տեսչական գործընթացների ժամանակ, կարող են հայտնել դրա մասին նախարար Արսեն Թորոսյանին [email protected] էլ-հասցեով։ Այս մասին նախարարը գրել է իր ֆեյսբուքյան էջում։
«Իմ նպատակը ԱՆ թափանցիկ եւ անխափան աշխատանքի ապահովումն է եւ դրա նկատմամբ հասարակության վստահության վերականգնումը:

О коррупционных проявлениях в сфере здравоохранения можно сообщать по специальному электронному адресу
22 мая, 2018  10:53
Физические и юридические лица, которые сталкивались или столкнутся с коррупционными проявлениями во время закупов, тендеров, процессов лицензирования или инспекции со стороны министерства здравоохранения или его структурных подразделений, могут сообщить об этом министру здравоохранения Арсену Торосяну по электронному адресу [email protected]. Об этом министр написал на свой странице в фейсбук.
«Моя цель – обеспечение бесперебойной и прозрачной работы министерства и восстановление доверия общества к нему. После личного ознакомления с заявлениями я передам их в правоохранительные органы», - написал он.