Մեքսիկացին կլինիկա է եկել գլխի մեջ խրված գյուղատնտեսական մկրատով
Մեքսիկական Չիուաուա քաղաքի 32-ամյա բնակիչը հայտնվել է կլինիկայում գլխից տնկված գյուղատնտեսական մկրատով եւ հերթապահին հանգիստ հայտարարել, որ իր մոտ «թեթեւ» խնդիր է ծագել:
Ականատեսների խոսքով մեքսիկացին բարում ընկերների հետ նստած է եղել, երբ հանկարծ նրան մի անծանոթ է մոտեցել եւ սկսել վիրավորել: Տղամարդն իրեն բավականին լավ է պահել եւ փորձել է կոնֆլիկտը կատակի վերածել, սակայն հակառակորդը միայն բորբոքվել է: Այդ ժամանակ ոչ մեկին չդիպչած մեքսիկացին անպատվող անծանոթին կոկտեյլ է առաջարկել, որպեսզի վերջինս մի քիչ հանգստանա, սակայն, ինչպես հաղորդում է Mirror-ը, ագրեսիվ տղամարդը գրպանից մկրատ է հանել եւ հարվածել զրուցակցին:
Ընկերներն իրենց քաղաքավարի ընկերոջը հիվանդանոց են հասցրել: Հոսպիտալ ժամանելուն պես վիրավորը հարգալից կերպով բարեւել է հերթապահին, որից հետո կորցրել գիտակցությունը: Բժիշկներն ասել են, որ մկրատը քիչ էր մնում վնասեր մեքսիկացու ուղեղի պարիետալ հատվածը: Նրանց խոսքով, խուլիգանական հարձակման զոհի բախտը բերել է, որ ողջ է մնացել: Հիմա տղամարդն ապաքինվում է: Նրա վրա հարձակված չարագործը ձերբակալվել է:

A Mexican came into clinic with scissors lodged in skull
A 32-year-old Mexican from the Mexican city Chihuahua appeared in clinic with a pair of scissors embedded in his skull and calmly told the receptionist that he 'had a small problem'.
According to witnesses, the Mexican was sitting at the bar with his friends, when a stranger approached him and started to insult him. The Mexican behaved quite well and tried to reduce conflict in jest, but his opponent only got 'inflamed'. When the Mexican offered the offender a cocktail, so that he became a little calm, the aggressive man pulled out a pair of scissors and hit his interlocutor, reports Mirror.
His friends took their polite friend to hospital. While arriving at hospital the wounded man politely greeted the receptionist and then lost consciousness. Doctors said that the scissors could almost damage the parietal part of the Mexican's brain. According to doctors, the victim of the hooligan attack was lucky that he was still alive. Now he is recovering. The attacker was arrested.