Մեքսիկացին կլինիկա է եկել գլխի մեջ խրված գյուղատնտեսական մկրատով
Մեքսիկական Չիուաուա քաղաքի 32-ամյա բնակիչը հայտնվել է կլինիկայում գլխից տնկված գյուղատնտեսական մկրատով եւ հերթապահին հանգիստ հայտարարել, որ իր մոտ «թեթեւ» խնդիր է ծագել:
Ականատեսների խոսքով մեքսիկացին բարում ընկերների հետ նստած է եղել, երբ հանկարծ նրան մի անծանոթ է մոտեցել եւ սկսել վիրավորել: Տղամարդն իրեն բավականին լավ է պահել եւ փորձել է կոնֆլիկտը կատակի վերածել, սակայն հակառակորդը միայն բորբոքվել է: Այդ ժամանակ ոչ մեկին չդիպչած մեքսիկացին անպատվող անծանոթին կոկտեյլ է առաջարկել, որպեսզի վերջինս մի քիչ հանգստանա, սակայն, ինչպես հաղորդում է Mirror-ը, ագրեսիվ տղամարդը գրպանից մկրատ է հանել եւ հարվածել զրուցակցին:
Ընկերներն իրենց քաղաքավարի ընկերոջը հիվանդանոց են հասցրել: Հոսպիտալ ժամանելուն պես վիրավորը հարգալից կերպով բարեւել է հերթապահին, որից հետո կորցրել գիտակցությունը: Բժիշկներն ասել են, որ մկրատը քիչ էր մնում վնասեր մեքսիկացու ուղեղի պարիետալ հատվածը: Նրանց խոսքով, խուլիգանական հարձակման զոհի բախտը բերել է, որ ողջ է մնացել: Հիմա տղամարդն ապաքինվում է: Նրա վրա հարձակված չարագործը ձերբակալվել է:

Мексиканец пришел в клинику с садовыми ножницами в голове
32-летний житель мексиканского города Чиуауа явился в клинику с садовыми ножницами, торчавшими из головы, и спокойно заявил дежурному, что у него возникла «небольшая проблема».
По словам очевидцев, мексиканец сидел в баре с друзьями, как вдруг к нему подошел незнакомец и начал его оскорблять. Мужчина вел себя предельно корректно и попытался свести конфликт в шутку, однако его оппонент лишь распалялся. Когда же никого не трогавший мексиканец предложил обидчику коктейль, чтобы тот немного успокоился, агрессивный мужчина достал из кармана ножницы и ударил ими собеседника, сообщает Mirror.
Друзья доставили вежливого мексиканца в больницу. По прибытии в госпиталь раненый учтиво поздоровался с дежурным, после чего потерял сознание. Врачи сказали, что ножницы едва не повредили теменную часть мозга мексиканца. По словам медиков, жертве хулиганского нападения повезло, что он остался жив. Сейчас мужчина восстанавливается. Напавший на него злоумышленник был задержан.